432143_25.jpg

Dzięki CLAAS connect:

Połączysz się ze swoją maszyną CLAAS,

Będziesz otrzymywał najważniejsze informacje,

Wygodnie wyszukasz i zamówisz części zamienne.

Odkryj swój świat CLAAS.

Zanurz się w swoim świecie CLAAS i łącz się ze swoją maszyną. Odkrywaj nowe usługi o faktycznej wartości dodanej, które zostały dołączone dla Ciebie w portalu. Korzystaj ze swoich aplikacji i sklepów, gdziekolwiek jesteś. CLAAS connect żyje i stale się rozwija, aby móc zawsze podążać za Twoimi osobistymi planami.

261111_25.jpg

Wyszukaj odpowiednie części zamienne, korzystając z elektronicznego katalogu.

261106_25.jpg

Wygodnie zamawiaj części, materiały eksploatacyjne oraz akcesoria u swojego dealera CLAAS.

455220_25_edited.png

NOWOŚĆ: Aplikacja CLAAS connect – korzystaj ze swego własnego świata CLAAS, zawsze i wszędzie

Z nową aplikacją CLAAS connect możesz jeszcze wygodniej i szybciej korzystać ze wszystkich funkcji, usług i sklepów CLAAS connect na swoim urządzeniu mobilnym. Nowy konfigurator jest też dostępny przez aplikację i można za jego pomocą w dowolnym momencie poprosić partnera handlowego CLAAS o ofertę na żądaną konfigurację. Pobierz bezpłatnie nową aplikację Connect na urządzenia z systemem iOS z Apple App Store lub Android z Google Play.

NOWOŚĆ: CLAAS connect łączy – teraz także Twoje maszyny

Działa to tak: dodajesz swoją maszynę CLAAS i otrzymujesz wybrane dla niej dane telemetryczne na podstawie umowy o świadczenie usługi Remote Service. Niezależnie od tego, czy jest to aktualny poziom oleju napędowego i AdBlue, czy pozycja GPS i prędkość jazdy maszyny – zawsze masz swoją maszynę na oku.

383904_25_edited.png
416702_25.jpg
EASY get connected - prościej już być nie mogło.

Inteligentne połączenie maszyn w sieci CLAAS umożliwia zautomatyzowanie większości procesów zbierania i dostarczania danych. Technologia pozwala m.in. na lokalizowanie maszyn, kontrolę zużycia środków eksploatacyjnych, ułatwia planowanie, rejestracje danych dotyczących wydajności, prowadzenie dokumentacji oraz pomaga w optymalizacji wykonywanych prac. Dodatkowo aby poprawić wyniki gospodarstwa i ułatwienie codziennej pracy pojawia się nowy automatyczny system prowadzenia po śladzie GPS PILOT CEMIS 1200. Za pomocą tego systemu twoja maszyna pracuje jak na szynach: zawsze na właściwym torze, bez nakładek i z pełną szerokością roboczą. Cyfryzacja posiada również opcję Remote Service, dzięki, której na potrzeby konserwacji i serwisowania można udzielić serwisowi CLAAS bezpośredniego dostępu do określonych danych maszyny. Dzięki tej cyfryzacji możesz pracować szybciej i wydajniej.

417372_25.jpg

Aplikacje dostępne w CLAAS connect:

286766_25_edited.png

TELEMATICS to cyfrowy system transmisji danych, który nieprzerwanie pobiera z połączonych w sieć maszyn dane robocze, ślady przejazdów i dane plonów oraz zapisuje je. 

Liczby, dane i fakty stanowią obiektywną podstawę wszystkich decyzji optymalizujących pracę. TELEMATICS dostarcza unikalnych narzędzi oraz wszystkich ważnych informacji o procesie pracy i o maszynie - również mobilnie. Odciąża to operatorów i oszczędza czas w biurze. Głównym celem jest redukcja kosztów dzięki czterem różnym funkcjom podstawowym: informowaniu, analizowaniu, optymalizacji i dokumentacji.  

Kalkulator balotów to narzędzie dzięki, któremu można bardzo łatwo obliczyć zużycie materiałów i koszty opakowania balotów. Wystarczy kliknąć na wybrany produkt.