top of page

Agrimasz Fiszewo

Fiszewo 1
82-335 
Gronowo Elbląskie

Godziny otwarcia: 
Pon.-Pt.: 8.00 - 16.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

 

Telefon: 
55 612 82 60

Remigiusz Głąb

Kierownik Sprzedaży

+48 885 355 111

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty: Elbląski, Gdański,

Malborski

Marcin Tabor

Specjalista Sprzedaży

+ 48 885 205 040

m.tabor@agrimasz.pl
 

Powiaty: Tczewski, Sztumski, Kwidzyński

Paweł Głuszyk

Sprzedawca

+ 48 885 205 050

p.gluszyk@agrimasz.pl
 

Powiaty: Lidzbarski, Braniewski, Nowodworski

Dział Serwisu:

Marcin Narwojsz

Kierownik Serwisu

+48 885 855 110

m.narwojsz@agrimasz.pl

Łukasz Weber

Doradca Serwisowy

+48 724 601 020

l.weber@agrimasz.pl

Mariusz Gromelski

Koordynator Serwisu

+48 887 866 001

m.gromelski@agrimasz.pl

Piotr Słomiński

Koordynator PDI

+48 572 409 221

p.slominski@agrimasz.pl

Dział Części zamiennych:

Łukasz Tabor

Kierownik Magazynu Części

+48 724 601 060

l.tabor@agrimasz.pl

Damian Karczewski

Młodszy Doradca ds. Części

+48 571 405 956

d.karczewski@agrimasz.pl

Jan Samsel

Doradca ds. Części

+48 728 949 242

j.samsel@agrimasz.pl

Michał Wypych

Magazynier
+48 734 828 041

m.wypych@agrimasz.pl

Dział Rozwiązań Cyfrowych:

Jarosław Burdziuk

Specjalista ds. Rozwiązań Cyfrowych

+48 724 601 011

j.burdziuk@agrimasz.pl

Dział Kadr:

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat
+48 885 552 211

b.mikuta@agrimasz.pl

Dział Marketingu:

Paulina Kogut

Marketing

+48 880 856 149

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Księgowości / Zamówień:

Joanna Błaszczyk

Księgowość
+48 887 887 863

j.blaszczyk@agrimasz.pl

Sandra Felenczak

Windykacja/Zamówienia
+48 516 416 579

s.felenczak@agrimasz.pl

Dział Sprzedaży Maszyn:

bottom of page