top of page
DJI_0326-HDR-2.jpg

Agrimasz
Nowa Karczma

ul. Gdańska 19a
83-404 
Nowa Karczma

Godziny otwarcia: 
Pon.-pt.: 8.00 - 16.00
Sobota: 8.00 - 13.00

Niedziela: nieczynne

 

Telefon: 
55 620 08 04

Dział Sprzedaży Maszyn:

Grzegorz Rymon-Lipiński

Kierownik Oddziału

+48 665 205 040

g.rymon-lipinski@agrimasz.pl

Powiaty:

Kościerski, Kartuski, Starogardzki

Zuzanna Murawska

Koordynator ds. Sprzedaży

+48 887 300 002

z.murawska@agrimasz.pl

Dział Części Zamiennych:

Radosław Kreft

Doradca ds. Części

+48 887 302 045

r.kreft@agrimasz.pl

Krzysztof Ossowski

Doradca ds. Części

+48 887 302 302

k.ossowski@agrimasz.pl

Dział Serwisu:

Marcin Narwojsz

Kierownik Serwisu

+48 885 855 110

m.narwojsz@agrimasz.pl

Mariusz Gromelski

Koordynator Serwisu

+48 887 866 001

m.gromelski@agrimasz.pl

Dział Kadr:

Barbara Raczkowska vel Mroczkowska

Sekretariat
+48 885 552 211

b.mikuta@agrimasz.pl

Dział Marketingu:

Paulina Kogut

Marketing

+48 880 856 149

p.kogut@agrimasz.pl

Dział Księgowości:

Joanna Błaszczyk

Księgowość
+48 887 887 863

j.blaszczyk@agrimasz.pl

Sandra Felenczak

Windykacja
+48 516 416 579

s.felenczak@agrimasz.pl

bottom of page