Fiszewo:

Sprzedaż maszyn:

Bartosz Niski

Dyrektor Handlowy

+48 665 505 070

b.niski@agrimasz.pl

Remigiusz Głąb

Przedstawiciel Handlowy

+48 885 355 111

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty: Elbląski, Gdański,

Nowodworski

Piotr Wawrzyńczak

Przedstawiciel Handlowy

+ 48 885 20 50 50

p.wawrzynczak@agrimasz.pl
 

Powiaty: Lidzbarski, Braniewski

Marcin Tabor

Przedstawiciel Handlowy

+ 48 885 205 040

m.tabor@agrimasz.pl
 

Powiaty: Malborski, Tczewski, Sztumski, Kwidzyński

Serwis:

Łukasz Trawiński

Kierownik Serwisu

+48 887 881 000

l.trawinski@agrimasz.pl

Marcin Narwojsz

Z-ca Kierownika Serwisu

+48 885 855 110

m.narwojsz@agrimasz.pl

Części zamienne:

Paweł Frankowski

Kierownik Magazynu Części

+48 698 915 346

p.frankowski@agrimasz.pl

Sekretariat / Kadry:

Barbara Mikuta

Sekretariat

tel. 55 255 00 05
+48 885 552 211

b.mikuta@agrimasz.pl

Łukasz Tabor

Magazyn Części

+48 724 601 060

l.tabor@agrimasz.pl

Jan Samsel

Magazyn Części

+48 728 949 242

j.samsel@agrimasz.pl

Zamówienia / Marketing:

Dawid Kazanowski

Specjalista ds. Marketingu i Zamówień Maszyn

+48 887 300 002

d.kazanowski@agrimasz.pl

Niepruszewo:

Sprzedaż maszyn:

Miłosz Krupecki

Przedstawiciel Handlowy

+48 887 302 108

m.krupecki@agrimasz.pl

Powiaty: Wolsztyński, Krośnieński, Zielonogórski, Sulęciński, Słubicki

Mateusz Najdek

Przedstawiciel Handlowy

+48 887 302 004

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty: Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki

Radosław Łukaszyk

Przedstawiciel Handlowy

+48 885 210 994

r.lukaszyk@agrimasz.pl

Powiaty: Poznański, Miasto Poznań

Karol Szady

Przedstawiciel Handlowy

+48 887 302 120

k.szady@agrimasz.pl

Powiaty: Leszczyński, Kościański, Wschowski, Grodziski, 

Adrian Morgowski

Przedstawiciel Handlowy

+48 887 302 014

a.morgowski@agrimasz.pl

Powiaty: Nowotomyski, Międzychodzki, Międzyrzecki, Świebodzin.

Serwis:

Łukacz Kaczmarek

Kierownik Serwisu 

+48 885 205 200

l.kaczmarek@agrimasz.pl

Mariusz Łodziewski

Koordynator Serwisu

+48 663 222 022

m.lodziewski@agrimasz.pl

Kamil Milczyński

Doradca Serwisu

+48 572 409 219

k.milczynski@agrimasz.pl

Części zamienne:

Kaczmarek Marcin

Kierownik Magazynu Części

+48 887 302 005

m.kaczmarek@agrimasz.pl

Bartosz Lotka

Magazyn Części

+48 885 215 003

b.lotka@agrimasz.pl

Szymon Stawski

Magazyn Części

+48 885 215 003

s.stawski@agrimasz.pl

Nowa Karczma:

Sprzedaż maszyn:

Marian Jakubek
Kierownik Oddziału / Przedstawiciel Handlowy

+48 665 20 50 40

m.jakubek@agrimasz.pl
 

Powiaty:

Starogardzki,

Kościerski, Kartuski

Części zamienne:

Grzegorz Rymon-Lipiński

Magazyn Części

+48 887 302 045

g.rymon-lipinski@agrimasz.pl

Jacek Jaszewski

Magazyn Cześci

+48 887 302 302

j.jaszewski@agrimasz.pl