top of page

NZ Aggressive 500-1000 to wyposażony w zęby kultywator służący do przygotowania łoża siewnego. Maszyny te oferujemy w wariantach o szerokości roboczej od 5 m do 10 m. Zastosowano w nich wyrównującą pole włókę CrossBoard, a za nią zamocowano na pięciu albo sześciu belkach zęby uprawowe. Odstępy między zębami wynoszą 7,5 cm. Intensywna uprawa pozwala zmniejszyć liczbę koniecznych przejazdów i zachować wilgoć zawartą w glebie. Dzięki odpowiedniej konstrukcji układu nośnego maszyna doskonale utrzymuje się na powierzchni pola, co zapewnia zachowanie żądanej głębokości roboczej i pozwala wcześnie wyjechać na pole siewnikiem.

Kontrola głębokości roboczej w celu zwiększenia precyzji

Zastosowana w kultywatorach NZ Aggressive funkcja ControlFunction umożliwia dostosowanie głębokości roboczej do warunków glebowych podczas przejazdu.

Aby zapewnić optymalne wyniki siewu, kultywator NZ Aggressive może nieco intensywniej uprawiać glebę na uwrociach oraz w tych miejscach, gdzie potrzeba uprawy trochę głębszej.

Wibrujące zęby zapewniają idealne warunki uprawy

Wibrujące z wielką częstotliwością zęby AgrillaCobra są produkowane z hartowanej stali. Wibracje powodują, że większe agregaty glebowe zostają na powierzchni pola, a frakcje drobniejsze opadają. Powstaje dzięki temu powierzchnia pola odporna na warunki pogodowe, a jednocześnie zapewnia się dobry kontakt nasion z glebą. Zakończenie zęba jest znacznie cofnięte w stosunku do belki, co zapewnia doskonałą ochronę przed skutkami uderzeń o kamienie oraz długą żywotność. Ramę umieszczono na dużej wysokości, toteż ten prześwit w połączeniu z odstępami między zębami umożliwiają przepływ imponujących ilości gleby i resztek pożniwnych, a także intensywną uprawę gleby przy przygotowaniu łoża siewnego.

Włóka CrossBoard wyrównuje pole

Włóka CrossBoard intensywnie uprawia glebę, rozbijając bryły i wyrównując powierzchnię pola. Intensywność pracy z łatwością zmienia się z kabiny ciągnika za pomocą układu hydraulicznego.

Włókę wyposażono w układ hydrauliczny z siłownikiem sterującym i siłownikami wykonawczymi (master and slave), co gwarantuje równe efekty uprawy w każdej sytuacji. Modele z pięcioma belkami narzędziowymi można wyposażyć w tylną włókę CrossBoard, która dodatkowo wyrówna powierzchnię pola.

Listwa stabilizująca – gwarancja sukcesu

Listwa stabilizująca podwójnego działania sprawia, że wszystkie zęby włóki CrossBoard działają jak jedna całość, nie dopuszcza bowiem do ruchów pojedynczych zębów w przód czy w tył.

Gospodarstwo uzyskuje wielkie korzyści dzięki idealnemu wyrównaniu pola, zmniejszeniu liczby niezbędnych przejazdów i zapewnieniu optymalnych warunków siewu.

Wszechstronna brona tylna

Brona zagarniająca rozluźnia wierzchnią warstwę i zabezpieczającą glebę przed utrata wilgoci glebowej. Chroni również powierzchnię przed zaskorupieniem po silnych opadach. Wibracje zębów brony powodują ułożenie większych agregatów na powierzchni i mniejszych cząstek głębiej.

Można zmieniać nacisk wywierany przez to narzędzie i jego kąt roboczy, aby je dostosować do rozmaitych warunków glebowych. Funkcja składania chroni bronę przed możliwymi uszkodzeniami podczas cofania.

NZ agrresive 600 dane techniczne.png

Nasza propozycja: 
Vaderstad NZ Aggressive 600 z wyposażeniem:

  • Zestaw tablic bezpieczeństwa

  • Ucho zaczepowe 40mm

  • Wał kruszący Crumbler pod tylny CrossBoard Light / 6 belek

  • Brona tylna pod wał kruszący

  • Listwa CrossBoard (tylna) – regulacja hydrauliczna

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegóły oraz cenę! 

Fiszewo:

Remigiusz Głąb

Kierownik Sprzedaży

+48 885 355 111

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty: Elbląski, Gdański, Malborski

Paweł Głuszyk
Sprzedawca

+ 48 885 20 50 50

p.gluszyk@agrimasz.pl
 

Powiaty: Lidzbarski, Braniewski, Nowodworski 

Marcin Tabor

Specjalista Sprzedaży

+ 48 885 205 040

m.tabor@agrimasz.pl
 

Powiaty: Tczewski, Sztumski,

Kwidzyński

Nowa Karczma:

Grzegorz Rymon-Lipiński

Kierownik Oddziału

+48 665 205 040

g.rymon-lipinski@agrimasz.pl

 

Powiaty:

Kościerski, Kartuski, Starogardzki

Niepruszewo:

Miłosz Krupecki

Kierownik Sprzedaży

+48 887 302 108

m.krupecki@agrimasz.pl

Powiaty: Wolsztyński, Krośnieński, Zielonogórski, Sulęciński, Słubicki

Mateusz Najdek

Specjalista Sprzedaży

+48 887 302 004

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty: Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki, Międzychodzki

Karol Szady

Specjalista Sprzedaży

+48 887 302 120

k.szady@agrimasz.pl

Powiaty: Leszczyński, Kościański, Wschowski, Grodziski

Adrian Morgowski

Sprzedawca

+48 887 302 014

a.morgowski@agrimasz.pl

Powiaty: Międzyrzecki, Świebodzin.

Radosław Łukaszyk

Sprzedawca

+48 885 210 994

r.lukaszyk@agrimasz.pl

Powiaty: Poznański, Miasto Poznań, Nowotomyski

bottom of page