SWIFTERDISC XO_F to uniwersalny produkt z linii kompaktowych bron talerzowych, w szerokościach od 4 do 7,5 metra. To pierwsza brona na rynku o osią transportową montowaną przed wałami. Zapewnia to równomierne rozłożenie ciężkości, jak zapewnienie stabilności pracy podczas dużych prędkości.

swifterdisc 5000F dane techniczne.png

Wyposażenie standardowe:

  • Dyszel

  • Bez kół podporowych

  • Brak elementu roboczego

  • Konsole tarczowe

  • Osłony boczne

  • Bez zębów brony

  • Bez zezwolenia na ruch drogowy

  • Oś bez hamulców

  • Koła 500/50-17 14PR

  • Bez zestawu nawozowego

  • Instrukcja obsługi

  • Bez transportu

Nasza propozycja:
Bednar Swifterdisc 5000F z wyposażeniem:

  • Standard średnica, układ mocowania III. cat.

  • Tarcze zębate 560 x 5 mm

  • Hydrauliczna regulacja głębokości

  • Segmentowy wał o średnicy (+zgarniacze) 524 mm

  • Zestaw oświetleniowy (LED)

  • System przytrzymania przewodów hydraulicznych KENNFIXX

  • Zestaw do transportu na przyczepie

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegóły oraz cenę! 

Fiszewo:

Remigiusz Głąb

Specjalista Sprzedaży

+48 885 355 111

r.glab@agrimasz.pl

Powiaty: Elbląski, Gdański, 
Nowodworski

Paweł Głuszyk
Sprzedawca

+ 48 885 20 50 50

p.gluszyk@agrimasz.pl
 

Powiaty: Lidzbarski, Braniewski

Marcin Tabor

Specjalista Sprzedaży

+ 48 885 205 040

m.tabor@agrimasz.pl
 

Powiaty: Malborski, Tczewski, Sztumski,

Kwidzyński

Nowa Karczma:

Marian Jakubek
Specjalista Sprzedaży

+48 665 20 50 40

m.jakubek@agrimasz.pl
 

Powiaty:

Starogardzki,

Kościerski, Kartuski

Niepruszewo:

Miłosz Krupecki

Specjalista Sprzedaży

+48 887 302 108

m.krupecki@agrimasz.pl

Powiaty: Wolsztyński, Krośnieński, Zielonogórski, Sulęciński, Słubicki

Mateusz Najdek

Specjalista Sprzedaży

+48 887 302 004

m.najdek@agrimasz.pl

Powiaty: Czarnkowsko-Trzcianecki, Szamotulski, Obornicki

Karol Szady

Specjalista Sprzedaży

+48 887 302 120

k.szady@agrimasz.pl

Powiaty: Leszczyński, Kościański, Wschowski, Grodziski

Adrian Morgowski

Sprzedawca

+48 887 302 014

a.morgowski@agrimasz.pl

Powiaty: Nowotomyski, Międzychodzki, Międzyrzecki, Świebodzin.

Radosław Łukaszyk

Sprzedawca

+48 885 210 994

r.lukaszyk@agrimasz.pl

Powiaty: Poznański, Miasto Poznań