Magazyn Części Zamiennych Agrimasz.

Szukasz części do swojej maszyny CLAAS? Zobacz katalog części CLAAS:

Czym się zajmujemy?

Naszym głównym zadaniem jest profesjonalne doradztwo dla klientów, dobór części i olei oraz zamówienia i sprzedaż części zamiennych.

Kiedy pracujemy?

Jaka jest dostępność części?

Dużą ilość części eksploatacyjnych i wysoko rotujących posiadamy na miejscu.
Tego, czego nie posiadamy na miejscu możemy zamówić z dostawą na kolejny dzień (zamówienie do godziny 15:00)

Czy prowadzimy sprzedaż wysyłkową?

Tak, prowadzimy sprzedaż wysyłkową przy współpracy z firmą kurierską DPD. 
Wyjątkiem są oleje w opakowaniach 20l i wyżej, ze względu na wysokie koszty wysyłki. 

Fiszewo:

Paweł Frankowski

Menedżer Magazynu Części

+48 698 915 346

p.frankowski@agrimasz.pl

Łukasz Tabor

Kierownik Działu Części 

+48 724 601 060

l.tabor@agrimasz.pl

Jan Samsel

Doradca ds. Części

+48 728 949 242

j.samsel@agrimasz.pl

Michał Wypych

Magazynier

m.wypych@agrimasz.pl

Niepruszewo:

Kaczmarek Marcin

Kierownik Działu Części

+48 887 302 005

m.kaczmarek@agrimasz.pl

Bartosz Lotka

Doradca ds. Części

+48 885 215 003

b.lotka@agrimasz.pl

Szymon Stawski

Doradca ds. Części

+48 885 215 001

s.stawski@agrimasz.pl

Szymon Buchert

Doradca ds. Części

+48 885 304 379

s.buchert@agrimasz.pl

Nowa Karczma:

Grzegorz Rymon-Lipiński

Kierownik Oddziału

+48 887 302 045

g.rymon-lipinski@agrimasz.pl

Jacek Jaszewski

Doradca ds. Części

+48 887 302 302

j.jaszewski@agrimasz.pl

Nasz czas pracy jest uzależniony od pogody i rozpoczęcia prac przez rolników.

Poniżej przedstawiamy Państwu godzinę otwarcia sklepu z podziałami na sezony: 

 

Sezon niski - Dokładne godziny otwarcia Oddziałów znajdują się na Stronie Głównej 
 

PN-PT godz. 8:00 – 16:00 zamówienie z Polski i Niemiec do godzin 15:00 dostawa na kolejny dzień

Sezon średni (maj, czerwiec) - Dokładne godziny otwarcia Oddziałów znajdują się na Stronie Głównej 
 

PN-PT godz. 7:00 – 17:00  zamówienia z Polski do godziny 17:00 z Niemiec do godziny 15:00 dostawa na kolejny dzień

SOB godz. 8:00 – 14:00 zamówienia z Polski do 13:00 dostawa na Poniedziałek

Sezon wysoki (lipiec, sierpień) - Dokładne godziny otwarcia Oddziałów znajdują się na Stronie Głównej 
 

PN-PT godz. 7:00 – 19:00 zamówienia z Polski do godziny 19:00 z Niemiec do godziny 15:00 dostawa na kolejny dzień
SO godz. 7:00 - 17:00

ND godz. 8:00 – 16:00 zamówienie z Polski i Niemiec do godzin 15:00 dostawa na kolejny dzień