top of page

Mechanik / Serwisant Maszyn Rolniczych

  • Leszno, Wielkopolskie

Obowiązki:
• Serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych (kombajny, sieczkarnie, ciągniki, maszyny uprawowe)
• Naprawa i modernizacja maszyn rolniczych
• Diagnozowanie usterek
• Prace konserwacyjne
• Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe (min. średnie: mechaniczne, elektryczne, hydraulika siłowa, technika rolnicza)
• Wiedza techniczna z zakresu budowy i działania maszyn rolniczych
• Znajomość maszyn CLAAS mile widziana
• Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
• Prawo jazdy kat. B
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
• Umowę o pracę
• Możliwość osobistego rozwoju w dobrze prosperującej firmie

Administratorem danych osobowych jest Agrimasz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

Przesyłając formularz, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza.

W każdym momencie przysługuje prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawienia a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Agrimasz Sp. z o.o. z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie.

bottom of page