top of page

Sprzedawca / Magazynier

​Lokalizacja: ul. Gdańska 19a, 83-404 Nowa Karczma, woj. pomorskie

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio

  • odpowiadanie klientom na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę

  • informowanie klientów o dostępnym w sprzedaży asortymencie

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • zachęcanie klientów do nabywania towarów i usług

  • budowanie relacji z klientami

  • pozyskiwanie klientów

  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta

  • negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • promowanie produktów firmy

  • monitorowanie działań konkurencji

  • nienaganna prezencja

  • poszerzanie wiedzy o oferowanych przez firmę towarach i usługach

  • sumienne prowadzenie dokumentacji magazynowej i księgowej

  • optymalizacja zasobów magazynowych

  • gromadzenie, porządkowanie i czuwanie nad prawidłowym obiegiem ważnej dokumentacji

  • przyjmowanie dostaw towaru

  • planowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej i rozmieszczenia towarów

  • rozkładanie towarów w magazynie wraz z ich odpowiednim oznaczaniem i metkowaniem

  • nadawanie rozkładanym towarom lokalizacji oraz wprowadzanie ich do kartotek towarowych

  • przygotowywanie zamówień dla klientów i innych działów

  • sprawdzanie zgodności przygotowanych do wydań towarów z dokumentacją magazynową

  • czynności związane z wysyłką towarów: pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek

  • załadunek przygotowanych do wydań towarów

  • obsługa urządzeń magazynowych

  • regularna inwentaryzacja magazynu i sprawdzanie stanów magazynowych

  • budowanie relacji z innymi działami w firmie

  • wspieranie pracy innych pracowników w dziale

Wymagania:

• Umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania relacji z klientami

• Wykształcenie min. średnie

• Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

• Czynne prawo jazdy kat. B

• Znajomość budowy maszyn rolniczych

• Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

• Dynamizm i konsekwencja w działaniu

• Wysoka kultura osobista

• Punktualność

• Techniczne podstawy budowy maszyn

Oferujemy m.in.:

  • ​Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

  • Telefon oraz komputer

  • Szkolenia

Administratorem danych osobowych jest Agrimasz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

Przesyłając formularz, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza.

W każdym momencie przysługuje prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawienia a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Agrimasz Sp. z o.o. z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie.

bottom of page