Sprzedawca / Magazynier

  • Nowa Karczma, Pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa klientów za pośrednictwem telefonu, online lub bezpośrednio

  • Odpowiadanie klientom na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów

  • Budowanie relacji z klientami

  • Podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta

  • Negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Nienaganna prezencja

  • Poszerzanie wiedzy o oferowanych przez firmę towarach i usługach

  • Sumienne prowadzenie dokumentacji magazynowej i księgowej

  • Optymalizacja zasobów magazynowych

  • Gromadzenie, porządkowanie i czuwanie nad prawidłowym obiegiem ważnej dokumentacji

  • Przyjmowanie dostaw towaru

  • Rozkładanie towarów w magazynie wraz z ich odpowiednim oznaczaniem i metkowaniem

  • Nadawanie rozkładanym towarom lokalizacji oraz wprowadzanie ich do kartotek towarowych

  • Przygotowywanie zamówień dla klientów i innych działów

  • Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wydań towarów z dokumentacją magazynową

  • Czynności związane z wysyłką towarów: pakowanie produktów według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek

  • Załadunek przygotowanych do wydań towarów

  • Obsługa urządzeń magazynowych

  • Budowanie relacji z innymi działami w firmie

  • Wspieranie pracy innych pracowników w dziale

Wymagania:

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, negocjacji i budowania relacji z klientami

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet Office)

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Znajomość budowy maszyn rolniczych

  • Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Dynamizm i konsekwencja w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Punktualność

  • Techniczne podstawy budowy maszyn

Oferujemy m.in.:

  • ​Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • Telefon oraz komputer

  • Szkolenia branżowe

Administratorem danych osobowych jest Agrimasz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

Przesyłając formularz, automatycznie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza.

W każdym momencie przysługuje prawo dostępu do danych, możliwości ich poprawienia a także żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Agrimasz Sp. z o.o. z siedzibą w Fiszewo 1, 82-335 Gronowo Elbląskie.